ennl

Dział Handlowy

Dział handlowy

Cefetra Polska jest liderem w obrocie krajowym i międzynarodowym zbożami paszowymi. Aktywnie działamy również na rynku pszenicy konsumpcyjnej i rzepaku. Łączymy zaopatrzenie przedsiębiorstw młynarskich, olejarni i wytwórni pasz, z zapewnieniem producentom zbóż i rzepaku zbytu na ich produkty w atrakcyjnych cenach. 

Cefetra Polska jest bezpośrednim importerem śruty sojowej z Ameryki Południowej . Od wielu lat importujemy śrutę NON GMO. Zapewniamy regularne dostawy wysokiej  jakości surowca na dogodnych warunkach płatności. Nasi kontrahenci mają możliwość realizacji zakupów towaru w dowolnej walcie, także w oparciu o premie oraz kontrakty futures na giełdzie Chicago.

Zapewniamy jakość i bezpieczeństwo surowca w oparciu o system certyfikacji GMP+ . Nasi klienci otrzymują codziennie notowania cenowe, serwis informacyjny, analizy i doradztwo w zakresie oceny sytuacji rynkowej. Mamy możliwość zapewnienia dostaw samochodowych bezpośrednio do odbiorców. Odbiór towaru własnym transportem z magazynów producenta, szybka płatność i elastyczność w realizacji umów to nasze główne atuty.

Producentom proponujemy umowy sprzedaży z zabezpieczeniem ryzyka zmiany cen, umowy kontraktacyjne lub umowy sprzedaży z odroczonym terminem realizacji