ennl

Kariera

Kariera

Dziękujemy za zainteresowanie firmą Cefetra Polska Sp. z o.o. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami w przyszłości wyślij swoją aplikację na adres: rekrutacja@cefetra.pl, w celu umieszczenia jej w naszej bazie kandydatów. Prosimy o umieszczenie w cv lub w treści maila poniższej klauzuli zgody, bez której Twoja aplikacja nie będzie mogła trafić do naszej bazy: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu umieszczenia jej w bazie kandydatów i do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez „CEFETRA POLSKA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni, ul. 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia”.

Zgodę możesz wycofać w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę możesz wycofać mailowo pod adresem: rekrutacja@cefetra.pl. 

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest „CEFETRA POLSKA” Sp. z o. o z siedzibą w Gdyni. Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią klauzuli informacyjnej: Klauzula Informacyjna.